رد کردن لینک ها

چرا به وب سایت نیاز داریم؟

 برای دیده شدن هر کسب و کاری حضور در دنیای وب کاملا ضروری می باشد مطمینا اگر در بازار اقتصادی فعلی به سمت کسب و کار الکترونیک حرکت نکنیم بزودی شکست خواهیم خورد.بنابر گزارش های وال استریت تحلیل گران معتقدند که بزودی حدود 8600فروشگاه خرده فروشی سنتی در آمریکا تعطیل خواهد شد.

 

1.مشتریان شما افزایش پیدا خواهند کرد.

طبق آمارها در حال حاضر ۴۷ میلیون کاربر اینترنت در ایران وجود دارد و همچنین در سال گذشته ۱۳۰ هزار میلیارد تومان تراکنش اینترنتی در کشور شکل‌گرفته است. تقریبا 90 درصد این کاربران تجربه ی یک بار خرید اینترنتی را داشته اند و یا اینکه حد الامکان برای مطالعه ی خدمات یک شرکت به سایت آن سر زده اند و یا برای رفع نیازمندی های خود از موتورهای جستجو استفاده کرده اند،بدیهی است اگر شما وب سایت نداشته باشید از به دست آوردن این همه مشتری چشم پوشی کرده اید.

۴۷ میلیون کاربر اینترنت در ایران وجود دارد و در سال گذشته ۱۳۰ هزار میلیارد تومان تراکنش اینترنتی شکل‌گرفته است.

 

2.ارتباط با مشتریان خود را مداوم وعمیق تر کنید.

زمانیکه مشتریان اطلاعات مورد نیاز خود را از سایت شما مطالعه می کنند به برند شما وفادار خواهند بود. شما می توانید بازخورد های مشتریان را مطالعه کنید و سرویس بهتری را به آنها ارائه بدهید.

 ارتباط با مشتریان

3.از طریق وب سایت ارزش برند خود را ارتقاء دهید.

کاربران با شنیدن نام شرکت خاصی،برای به دست آوردن اطلاعات در اینترنت جستجو می کنند. اگر شما وب سایت نداشته باشید ارزش برند شما پایین خواهد آمد و اگر رقبای شما وب سایت داشته باشند مطمئنا در مقایسه با شما پیروز خواهند بود.علاوه بر این شما در وب سایت خود می توانید بخشی از هویت برند خود که شامل لوگوی شرکت،رنگ های شرکت،سبک کاری و… را به نمایش بگذارید.

اگر رقبای شما وب سایت داشته باشند مطمئنا در مقایسه با شما پیروز خواهند بود.

 

4.خدمات رسانی به مشتریان بصورت 24 ساعته

وب سایت شما بدون نظارت خاصی  یا بدون نیاز به قفل کردن آن، 24 ساعت شبانه روز در حال سرویس دهی خواهد بود. شما همیشه می توانید برای مشتریان خود در دسترس باشید.

 

5.امکان تحلیل خدمات یا محصولات

شما می‌توانید آسان و کم‌هزینه در مورد کسب و کارتان محتوا، کتاب یا فیلم رایگان منتشر کنید. اما برای این کار به یک وبسایت نیاز دارید. درواقع من فروشنده هایی را دیده‌ام که فرد خاصی نبوداند ولی یک میلیون بازدید کننده در سایت آپارات داشته اند.

 

 

 

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه