رد کردن لینک ها

چرا ردیت برای سئو پیشنهاد میگردد؟

 

هدف اصلی تاسیس ردیت در اصل سوشیال سیگنال بوده است. داغ ترین اخبار در صفحه اصلی نمایش داده می شوند و این صفحات با رای کاربران نمایش داده می شوند و نشان می دهد چه موضوعی بیشتر مورد علاقه کاربران بوده است. این موضوع می تواند کمک بسیار زیادی به وبسایت کند مثلاً انتشار مطلب از سایت شرکت در ردیت در صورتیکه رای بالایی بیاورد به طور مستقیم نشان می دهد که آن صفحه از یک سایت پرطرفدار است و گوگل نیز این موضوع را درک می کند بنابراین این موضوع تاثیر زیادی در سئو و رتبه بندی سایت دارد.

کاربران ردیت یکی از سرسخترین و با تعصب ترین طرفداران در بین شبکه های اجتماعی را هستند.

اگر سایت دارید به منتشر کردن مقالات و ویدیو های خود در این سایت اقدام کنید. هر چقدر رای برای مطلب شما بیشتر شود. برای موتور های جستجو ارزش بیشتری دارد و امتیاز مثبتی برای شما است و در بهبود رتبه شما در جستجوگر ها تاثیر بسیار دارد. قالب پست های ردیت، متن / لینک می باشد و می توانید بصورت هوشمندانه از این قابلیت برای بهبود سئو سایت خود استفاده کنید. بدین صورت که به صفحه موردنظر خود در سایتتان لینک بدهید و در متنی که برای آن می نویسید، از کلمات مرتبط با کلمه کلیدی بهره برد. هنگامی که گوگل می خواهد این لینک را ایندکس کند، به کلمات اطراف آن نیز توجه می کند و آوردن کلمات مرتبط، باعث افزایش رتبه سایت و سئو می شود.

ردیت

پس از مدتی فعالیت در گوشه سمت راست صفحه خود یک جفت عدد را مشاهده می کنید که به آن کارما (karma) گفته می شود. این اعداد نشان دهنده میزان رای شما است . این رای را کاربران ردیت به دلیل خوب بودن محتویات به شما داده اند که به کارما شهرت دارد. کارما یک فکر خوب برای فعال نگه داشتن کاربران در ردیت است. هر چقدر بتوانید برای پست‌هایتان رأی مثبت بگیرید،در نتیجه  میزان کارمای شما نیز افزایش می‌یابد و برعکس، رای منفی نیز میتواند از مقدار کارمای شما کم کند.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه